Otázky a odpovědi

Jak zaplatím za kurz?

Ideálně online platební kartou výběrem kurzu na hlavní straně nebo v detailu daného kurzu. Nebo převodem na účet předem pokud ve formuláři je i tato volba. Je nutné zaplatit předem celou částku.

Jak kurz objednám?

Jednoduše zde na tomto webu skrz prodejní formulář a platbu provedete ideálně platební kartou online nebo zrychlených bankovním převodem přes The pay.

nebo

poptávkou/kontaktem na webu nebo na e-mailu konzultant@hynekopatril.cz

Co potřebuji na kurz?

Cokoliv na poznámky (blok, propisku, tablet, telefon, notebook …). Často se stává, že si nic nenosíte. K mé radosti si sice pohodový kurz zopakujete (už s poznámkami), ale přípravou se tomu dá lehce předejít.

Proč má kurz tolik hodin?

U odbornějších kurzů je potřeba mít dost prostoru pro předání informací. Některé kurzy (dle popisu) obsahují i praktickou část a vše má své tempo. Odzkoušeno a zvoleno tak, aby se návštěvník kurzu cítil dobře a soustředil se na danou informaci. Počet hodin prošel úpravou až k určité průměrné hodnotě. Na mých kurzech nedodržuji přesný čas, podle potřeby a podmínek (pokud chcete a máte více dotazů) lze i přetáhnout. Důležité je probrat to podstatné.

Může být kurz kratší?

Ano, je to možné a stává se to. Řeknete-li předem, přizpůsobím osnovu ke spokojenosti. Pokud se nestihne vše, můžete absolvovat zbytek po domluvě jindy.

Kde se musím dostavit?

Aktuálně jsou všechny kurzy a konzultace online (videohovorem). Což je možná i lepší, kdy si nehledě na místo z klidu domova můžeme kurz užít.

Co se týká videohovoru, používám Google Hangouts verzi v prohlížeči (ale klidně můžeme: Zoom, Skype).

Kurzy probíhají prakticky všude. Jsem z Opavy, ale běžně mám kurzy například i v Praze nebo Brně. Je úplně jedno kde. Záleží na objednávce, počtu lidí a dané situaci. Je možné školit i jednoho člověka. Vše se odvíjí od dané situace a kde se zrovna nacházím.

V jakých prostorách mám očekávat kurz?

Situace jsou různé. Kurz probíhal jak u klienta doma tak zpravidla bývají v útulné kavárně, hospůdce kde je klidněji. Některá místa už mám po zkušenosti vytipována. Vlastně to záleží i více na Vás kde se cítíte dobře.
Větší skupinky se řeší individuálně, více stolů, salonky, coworking centra atd.

Není zde odpověď kterou hledáš?

Napiš mi na hynek@opatril.cz nebo zavolej na 777 816 097

Dobrá rada je nad zlato

Napište co vás v onlinu trápí nebo JAKÝ ONLINE KURZ VÁM CHYBÍ?

Odepíšu v rámci pár hodin. S radostí.